راهنمای خرید دزدگیر اماکن زیر ۲ میلیون تومان (+معرفی بهترین برند)

photo 2023 06 10 11 04 20

پنل های دزدگیر اماکن زیر ۲ میلیون و ارزان و همچنین ضد سرفت این روزها بسیار برای هر مقصدی واجب میباشد و با خرید پنل دزدگیر اماکن تا ۹۹ درصد میتونید امنیت را برای خود ایجاد کنید ما میخواهیم در این مقاله اقتصادی ترین و پرکاربردترین دزدگیر اماکن ایران را به شما معرفی کنیم در ادامه با راهنمای خرید دزدگیر اماکن زیر ۲ میلیون تومان (+بررسی و معرفی بهترین برند) سایت هوکو کمپانی را دنبال نمایید.

 

راهنمای خرید دزدگیر اماکن ارزان و اقتصادی 

به گزارش وبسایت رسمی هوکو کمپانی ٬دزدگیر اماکن یکی از مهترین تجهیزات مورد نیاز برای منزل ، فروشگاه ، انبار می باشد .همناطور که میدانید دوربین مدار بسته فقط ضبط کننده واقایع اتفاق افتاده را برای مخاطب نشان می دهد و عاملی برای مطلع شدن مالک از وقوع جرم و ورود غیر مجاز به منزل یا مکان حفاظت شده نیست.

photo 2023 06 10 11 04 25

اینجاست که تفاوت دوربین مداربسته و دزدگیر منزل مشخص می شود . می توان بدین صورت عنوان کرد بهترین عامل بازدارنده دزدگیر اماکن است نه دوربین مدار بسته .در این مطلب به دلایل مهم استفاده از دزدگیر ،مزایا و انواع دزدگیر اماکن اشاره خواهیم کرد .

 

بهترین و ارزان ترین دزدگیر اعلام سرقت چیست ؟

ارزان ترین دزدگیر منزل دستگاهی است که حداقل امکانات مانند تماس تلفنی ، ایجاد هشدار صوتی ، قطع و وصل با ریموت را داشته باشد. وظیفه اصلی دزدگیر اماکن اطلاع مالک از ورود غیر مجاز فرد یا افراد به منطقه است نحوه اطلاع مالک در انواع دزدگیر اماکن قیمت مناسب می تواند تاثیر گذار باشد .

 

دزدگیر اماکن ارزان خارجی بعضا به دلیل عدم امکان ارتباط با پهنای باند مخابراتی کشور امکان ارتباط تلفنی را ندارد که این بزرگترین ضعف این تجهیزات است .خوشبختانه به همت تولید کنندگان بزرگی مانند شرکت تولیدی و حفاظتی هوکو امروزه در ایران دزدگیر اماکن زیر 2 میلیون تومان را شاهد هستیم که جز پیشرفته ترین تجهیزات حفاظتی در ایران می باشد .

 

بیشتر بخوانید: 20 ویژگی خرید پنل دزدگیر کوماکس‌ (محصولی که نمیشه به راحتی ازش گذشت!)

photo 2023 06 10 11 04 28

 

دزدگیر اماکن چیست و چه کارایی دارد ؟

دزدگیر اماکن دستگاهی است که با تعدادی وسایل جانبی حضور فرد را تشخیص داده و در صورتی که دزدگیر در حالت فعال باشد با توجه به امکانات دستگاه دزدگیر اماکن قیمت مناسب می تواند موارد زیر را پوشش داد که این امکانات به توجه به برند و مدل می تواند بسیار متفاوت باشد .

 

امکان الارم داخلی ، امکان آژیر بیرون ، امکان تماس از طریق خطوط تلفن ثابت ، امکان ارسال پیامک ، امکان تماس از طریق سیم کارت ، امکان مشاهده وضعیت دزدگیر از طریق نرم افزارگوشی همراه ، امکان شنود داخلی در حالت عادی ، امکان گزارش دهی از ورود و خروجی افراد در حالت عادی ، امکان کار با باطری در زمان قطع برق ، امکان مطلع کردن مالک از قطع برق، امکان اطلاع به مالک در زمان قطع شدن بلندگو ، زون و سایر تجهیزات ، امکان فعال و نیمه فعال کردن دزدگیر ، مکان باز کردن درب ورودی ، درب پارکینگ و کنترل سایر تجهیزات برقی
ارزان ترین دزدگیر منزل می تواند تمام این امکانات و یا برخی از این موارد را داشته باشید.

 

چرا دزدگیر کوماکس ؟

برخی از دزدگیر های موجود در بازار مانند دزدگیر سیم کارتی کوماکس سری 300 که با مدل های 310 و 340 شناخته می شوند تمامی امکانات فوق را داشته و خیلی از امکانات بیشتر را می تواند پوشش دهد .

photo 2023 06 10 11 04 53

راهنمای خرید دزدگیر اماکن زیر ۲ میلیون تومان (+بررسی و معرفی بهترین برند)

 

درصورتی که دزدگیر امکان موارد فوق را داشته باشد زمانی که دزدگیر توسط نرم افراز یا ریموت فعال شود در صورت ورود افراد به مکان مورد نظر ورود توسط چشمی تشخیص داده شده و الارم به دزدگیر ارسال می شود دزدگیر امکان قیمت مناسب یا بالاتر در هر برندی وجود افراد را توسط چشمی تشخیص می دهد و دزدگیر توسط سیرن داخلی و بلندگو بیرونی با ایجاد الارم هشدار صوتی را در محیط پخش می کند
علاوه بر هشدار صوتی محیطی از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی مالک از وجود افراد در محیط ملک خود متوجه خواهد شد .

 

ویژگی های دزدگیر اماکن ارزان

ارزان ترین دزدگیر اعلام سرقت امکان ارسال پیامک و ارتباط با نرم افزار را ندارد .اگر دزدگیری امکان تماس و یا پیامک نداشته باشد دزدگیر فقط با آلارم صوتی افراد اطراف را اگاه می کند .دزدگیر خانه ارزان به مواردی مانند این اطلاق می شود که فقط الارم صوتی ایجاد می کند و امکان ارتباط تلفنی و یا پیامکی و سیم کارتی را ندارد .

 

علاوه بر موارد گفته شده در صورتی که برق دستگاه قطع شود ارزان ترین دزدگیر منزل توسط باطری داخلی تغذیه شده و می تواند تا یک ساعت و یا حتی بیشتر الارم را فعال ساخته و حتی در صورت دارا بودن امکان سیم کارت و تلفن ثابت با مالک یا مالکین تماس تلفنی بگیرد .لازم است برای دسترسی و استفاده کامل از امکانات دستگاه قبل از خرید دزدگیر حتما با نصاب و یا فروشنده از امکانات خواسته شده صحبت کرده و مشورت گرفته شود تا دستگاهی با حداکثر کارایی را خریداری نمایید .

photo 2023 06 10 11 04 31

کارایی بهترین پنل دزدگیر اقتصادی

در مطلب فوق ساده ترین کارایی ارزان ترین دزدگیر منزل توضیح داده شد که قطعا کارایی دزدگیر های کنونی مخصوصا دزدگیر سیم کارتی کوماکس بسیار فراتر از موارد فوق بوده و لازم است به صورت تخصصی تمامی امکانات دزدگیر کوماکس توضیح و بررسی لازم انجام شود .

 

 

به صورت کلی تمامی نیاز های مشتری توسط دزدگیر پیشرفته کوماکس سری 300 مدل های 310 و 340 به صورت کامل مرتفع می کند .
برای آشنایی بابرخی از موارد و حداقل کاربرد های ارزان دزدگیر منزل به صورت مختصر این امکانات را بررسی می کنیم .آشنایی با امکانات زیر می تواند در خرید دزدگیر منزل کمک شایانی کند.

 

امکان الارم داخلی 

الارم داخلی که به سیرن نیز شناخته می شود یک هشدار دهندهصوتی با طیف فرکانس زیر و صدای کم وات است که در داخل محیط سرپوشیده نصب می شود و با الارم های پیا پی تمرکز فرد خاطی را بهم می ریزد

photo 2023 06 10 11 04 35

راهنمای خرید دزدگیر اماکن زیر ۲ میلیون تومان (+بررسی و معرفی بهترین برند)

 

امکان آژیر بیرون

این بلند گو که عموما 30 وات است داری صدای بم ولی پرتوان است که می تواند از مسافت های دور نیز شنیده شود و در محیط بیرون نصب شده و عموما در قاب فلزی و فایبر جهت محافظ ار افتاب و بارندگی و عدم دسترسی محافظت می شود .

 

امکان تماس از طریق خطوط تلفن ثابت 

زمانی که الارم توسط چشمی یا مکنت یا سایر سنسور ها ایجاد می شود دزدگیر خانه ارزان عموما امکان تماس فقط از طریق تلفن ثابت را دارند . مطابق لیستی که مشخص شده دزدگیر به ترتیب با تمامی مخاطبین از قبل تعیین شده تماس می گیرد و هشدار ورود غیر مجاز را به مالک اطلاع می دهد .در این بین هرزمان که هرکدام از مخاطبین جواب دهند و رمز را وارد کنند دزدگیر غیر فعال می شود .

 

بیشتر بخوانید: خرید پنل دزدگیر کوماکس کیپددار مدل C340

photo 2023 06 10 11 04 39

امکان ارسال پیامک 

بسیاری از دزدگیر اماکن ارزان خارجی امکان پوشش دهی پهنای باند مخابراتی سیم کارت های کشور ایران را ندارد و این قابلیت کارایی برای کشور ما ندارد ولی با ورود دزد گیر های سیم کارتی کوماکس سری 300 می توان به راحتی با قرار دادن یک سیم کارت از هر اپراتوری مانند ایرانسل ، همراه اول و رایتل در زمان ایجاد هرگونه هشداری از طریق دریافت پیامک و تماس تلفنی فرد مالک مطلع می شود .

 

مواردی مانند قطع برق ، فعال شدن دزدگیر کوماکس ، غیر فعال شدن ،قطع بلند گو و بسیاری از دیگر هشدار های ضروری دزدگیر به مالک از طریق سیم کارت پیامک ارسال می کند .دزدگیر اماکن قیمت مناسب سری 300 کوماکس کاملترین و پیشرفته ترین دزدگیر در کشور می باشد که تمامی نیاز های مشتری را به راحتی و با بالاترین کیفیت مرتفع می کند .

 

امکان مشاهده وضعیت دزدگیر از طریق نرم افزارگوشی همراه 

ارزانترین دزدگیر اعلام سرقت می توان برخی از امکانات یک متقاضی را فراهم کند .در حقیقت دزدگیر باید احساس ارامش و امنیت را برای مالک فراهم کند . نرم افزار دزدگیر سیم کارتی کوماکس راحتی راحت و بسیار بسیار مطمئن برای فرد است که از هرکجای کشور بتواند با دزدگیر خود ارتباط بگیرد ،دزدگیر را فعال و غیر فعال کند و بتوان صدای محیطی که دزدگیر است را شنود کند .

photo 2023 06 10 11 04 42

راهنمای خرید دزدگیر اماکن زیر ۲ میلیون تومان (+بررسی و معرفی بهترین برند)

 

دزدگیر اماکن خارجی برای اینکه بتوانند این امکانات را پوشش دهد نیاز دارد که ماژول های جانبی به دستگاه وصل شود تا بتواند برخی از امکانات دزدگیر های داخلی را پوشش دهد .

 

امکان شنود داخلی در حالت عادی 

یکی از امکانات دزدگیر سیم کارتی کوماکس و برخی از دزدگیر خانه این امکان را به مالک می دهد با تماس به دزدگیر از طریق میکروفن داخلی صدای محیط را متوجه می شود و شنود مخفی انجام می شود

 

 

امکان گزارش دهی از ورود و خروجی افراد در حالت عادی :

یکی دیگر از امکاناتی که در دز ارزان ترین دزدگیر منزل دیده نمی شود ولی در دزدگیر پیشرفته سیم کارتی کوماکس وجود دارد امکان گزارش دهی تردد افراد است که به صورت پیامک به مالک اطلاع رسانی می شود .این امکان گزارش دهی از تردد افراد هست در زمانی که دزدگیر در حالت غیر فعال است

photo 2023 06 10 11 04 47

photo 2023 06 10 11 04 56

 

راهنمای خرید دزدگیر اماکن زیر ۲ میلیون تومان (+بررسی و معرفی بهترین برند)

 

photo 2023 06 10 11 05 01

بیشتر بخوانید: خرید پنل دزدگیر کوماکس مدل 310

 

 

سوالات متداول 

 

دزدگیر اماکن زیر ۲ میلیون چه گزینه ای پیشنهاد میشود؟‌

طبق صحبت های ما در این مقاله و طبق امار پیشنهاد میدهیم انتخاب خود را روی دزدگیر ۳۴۰ و ۳۱۰ برند کوماکس خریداری کنید و با گارانتی ۲ ساله ای که ما به شما میدهیم به راحتی از محصول استفاده کنید و دزدگیر کوماکس با جرات میتوان گفت در رنج قیمت های ارزان دزدگیر اماکن حرفا واسه گفتن دارد و شما با هزینه بسیار کمتر نسبت به بقیه دزدگیر های اماکن میتوانید صرفه جویی در هزینه کنید و منطقه خود را با دزدگیر های کوماکس با امن کنید .

 

مهم ترین گزینه برای خرید دزدگیر اماکن ارزان و اقتصادی چیست؟

یکی از دلایل مهمی که خرید دزدگیر اماکن را برای شما مهم میکند کارایی آن است و ویژگی هایی همچون امکان تماس از خرید تلفن ثابت و امکان شنود داخلی و … داشته باشد همچنین اگر در این حوزه کاربلد هستید از روی برد های دزدگیر و ماژول های استفاده شده میتونید کارایی محصول تون رو بسنجید.

 

بهترین و ارزان ترین دزدگیر مغازه و انواع باغ و ویلا چه برندی پیشنهاد میشود؟ 

طبق صحبت های ما شما قبل از خرید دزدگیر اعلام سرفت مغازه ٬ باغ و ویلا باید از گارانتی محصوص اطمینان حاصل کنید و از نصابان با تجربه مشورت داشته باشید اما طبق بررسی ها و نمودار فروش دزدگیرهای اماکن برند کوماکس در ۵ سال اخیر به دلیل قیمت به صرفه و امکانات فوق العاده بهترین انتخاب است.

 

راهنمای نصب دزدگیر اماکن اقتصادی و به صرفه چگونه است ؟‌

شما با خرید انواع دزدگیر های اماکن دفترچه های راهنما دارید و از صفر تا صد خدمات نصب و گارانتی رو میتونید انجام دهید اگر هم بخواهیم در مورد دزدگیر های کوماکس صحبت کنیم شما با خرید این محصول علاوه بر دفترچه راهنما با تمام مشاوران فروش و نصاب هوکو کمپانی میتونید در ارتباط باشید و راهنمای کامل کسب نمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *