بهترین محل نصب دوربین مداربسته در فروشگاه٬هایپرمارکت٬مغازه و نقاط کاری

WhatsApp Image 2022 10 29 at 12.04.50 PM

نصب دوبین مداربسته نقاط مهمی دارد و ما بهترین محل نصب دوربین مداربسته در فروشگاه ها ٬‌هایپرمارکت ها و مغازه هایی که شاگرد و کارکنان زیادی دارند را میخواهیم به شما آموزش دهیم ٬ در جریان باشید که محل نصب دوربین های مداربسته در فروشگاه ها بسیار کار راحتی میباشد که میتوانید به نصاب خود بگویید تا نصب کند در ادامه با بهترین محل نصب دوربین مداربسته در فروشگاه٬مغازه و نقاط کاری سایت هوکو کمپانی را دنبال نمایید .

 

روش نصب دوربین در بهترین نقاط فروشگاه و هایپر مارکت ها

همان طور که در جریان هستید امنیت یکی از اولویت های هر مدیریت و شرکتی یا ارگان های بزرگی میباشد ٬‌ در فروشگاه های بزرگ مخصوصا هایپر مارکت ها هم باید امنیت کامل و به صورت دائم کنترل شود ما هم از این روز میخواهیم در سایت هوکو کمپانی بهترین نقاط نصب دوربین ها را در هایپر مارکت ها و فروشگاه های بزرگ ایرانی راهنمایی کنیم تا آخر همراه باشید .

 

 

مکان شماره ۱ : ورودی فروشگاه

در ورودی های فروشگاه صاحب و مدیریت ملزم میباشد که دو و نهایت یک عدد دوربین به صورت موازی و یا روبری در ورودی قرار دهد تا ورود و خروج مشتریان در هارد دوربین های مداربسته شما ضبط و سیو شود.

WhatsApp Image 2022 10 29 at 12.04.56 PM

حتما به این نکته توجه داشته باشید که برای ضبط و سیو فیلم به محل قرار گیری دوربین توجه شود و یا شی خاصی و یا برگ های درختی جلوی زاویه دید دوربین نباشد٬ مورد دوم هم شما باید تابش نور خورشید در روز هم برای قرار گیری دوربین در نقاط فروشگاهی خود بررسی کنید که مستقیم نتابد تا کیفیت دوربین پایین نیاید .

 

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دزدگیر سیمکارتی٬اماکن٬منزل و مغازه

 

مکان شماره ۲ : راه پله ها و آسانسور

بیشتر افرادی که قصد تخریب و دزدی اموال فروشگاه ها را دارند در راه پله ها بیشتر دیده میشوند به دلیل کمتر بودن افراد و امنیت کمتر ٬ اینجا کاری که باید مدیریت فروشگاه ها و مغازه های بزرگ تجاری مانند هایپر مارکت ها انجام دهند قرار دادن دوربین های مداربسته در راه پله ها میباشد تا به صورت کامل امنیت شما را تضمین کند

WhatsApp Image 2022 10 29 at 12.04.57 PM

مورد دوم هم قرار گیری دوربین مداربسته و فروشگاه های بزرگ در آسانسور ها میباشد٬ تقریبا این امر برای تمام مدیران فروشگاه ها جا افتاده است اما اگر به تازگی فروشگاه و مغازه خود را افتتاح کردید حتما در مورد این موضوع اگاه باشید و در تمامی آسانسور های فروشگاهی خود دوربین مداربسته قرار دهید .

 

 

مکان شماره ۳ : بار انداز

بار انداز در محل هایی قرار میگیرد که شما میخواهید تمامی محصولات فروشگاهی خود را در انبار خالی کنید ٬ اینجا نیازمند چند کارگر هستید برای اینکه امنیت بار خود را تکمیل کنید نیاز است که در بار انداز و چک کردن امنیت کارگران یک دوربین مداربسته قرار دهید تا به راحتی امنیت باری خود را تضمین کنید٬ این مورد هم به هیچ عنوان فراموش نکنید .

WhatsApp Image 2022 10 29 at 12.04.57 PM 1

 

مکان شماره ۴ : انبارها

یکی دیگر از مکان های نصب ضروری دوربین های مداربسته در فروشگاه ها و هایپرمارکت های بزرگ انبار ها میباشد ٬‌ هرچقدر انبارهای شما بزرگ تر باشد به قطع کار برای رسیدگی به امور امنیتی سخت تر میباشد ٬ انبار یکی از جاهای مهم هر فروشگاهی میباشد پس تا میتونید دوربین های مداربسته نسبت به واحد متراژ انبار خود قرار دهید .

WhatsApp Image 2022 10 29 at 12.04.58 PM

این نکته رو بدونید که برای امنیت فروشگاه خود هر چقدر هزینه کنید ارزش دارد به عنوان مثال در یک فضای ۵۰ متری شما نیازمند ۴ دوربین در چهار طرف ورودی و خروجی هستید اگر این فضا به صورت مستطیل باشد استفاده دوربین ها برای شما بیشتر میشود ٬ پس در انبارها هم تا میتونید امنیت دوربین های مداربسته خودتون رو بالا ببرید.

 

مکان شماره ۵ : لاین های فروشگاه

به گزارش سایت هوکو کمپانی ٬‌ خب مکان ضروری دیگری که باید در فروشگاه خود از دوربین های مداربسته استفاده کنید لاین های فروشگاه میباشد.

WhatsApp Image 2022 10 29 at 12.04.59 PM

در لاین های فروشگاهی هر چقدر متراژ هایپر یا فروشگاه شما بزرگ تر باشد خب طبعا لاین های بزرگ تری دارد شما باید در ورودی هر لاین فروشگاهی خود دوربین های مداربسته با لنز قوی قرار بدهید تا به راحتی مشتریان شما در دسترس باشند.

 

 

راهنمای خرید بهترین دوربین مداربسته مخصوص فروشگاه ها

چند نکته را باید کاملا توجه داشته باشید٬ برای خرید دوربین مداربسته در فروشگاه ها باید یک دوربینی خریداری کنید که کیفیت و لنز و روشنایی بسیار خوبی داشته باشد ٬ لازم به ذکره که ما در هوکو کمپانی بالای ۱۵ سال در زمینه سیستم های نظارتی و امنیتی فعالیت داریم و بهترین دوربین های مداربسته تا ارزان ترین دوربین های مداربسته را برای همکاران و مشتریان عزیز فراهم میکنیم٬ شما میتوانید برای خرید دوربین های مداربسته هوکو کمپانی رو لینک زیر کلیک فرمایید .

 

  ((  خرید انواع دوربین های مداربسته (انواع دام بولت)  ))

 

 

شماره های تماس و آدرس هوکو کمپانی :

 

جهت سفارش با بخش فروش و پشتیبانی ٬ گارانتی و خرید حضوری با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. 

 

051-37132478

051-37132487

051-37050401

051-37050402

09152248081

09152248984

 

آدرس هوکو کمپانی ؛

مشهد خیابان دانشگاه ٬ دانشگاه ۳ ٬ بین صاحب الزمان ۲۳ و ۲۵ مجمتع هوکو

 

مکان شماره ۶: صندوق های فروشگاه

خب برسیم به مهم ترین قسمت نصب دوربین های مداربسته فروشگاه ها و آن هم صندوق های فروشگاه میباشد٬ شما فرض بگیرید که یک فروشگاه یا مغازه ای ۷ تا صندوق فروشگاهی دارد و در هر صندوق خروجی هم ۱۰ نفر تو صف هستند.

WhatsApp Image 2022 10 29 at 12.05.00 PM

خب اینجا قطعا نگهبان هم نمیتواند مدیریت کند چه برسد به پرسنل٬ در این مورد وظیفه مدیریت میباشد که در صندوق های فروشگاهی هم دوربین مداربسته قرار بدهد تا هم به کارکنان خود و هم به مشتریان خود دسترسی کامل داشته باشد.

 

 

مکان شماره ۷‌: کنترل ورودی و خروجی

کنترل کردن ورودی و خروجی مشتریان مغازه های خود یک امر بسیار مهم است اگر شما در روز بالای ۱۰۰ نفر ورودی و خروجی در فروشگاه خود دارید میتوانید با دوربین با کیفیت و لنز قوی صورت هر مشتری را بررسی کنید تا اگر مشکلی پیش آمد به راحتی به مشتری خود دسترسی پیدا کنید .

WhatsApp Image 2022 10 29 at 12.05.00 PM 1

بیشتر بخوانید: خرید + معرفی 10 مورد از بهترین دوربین مداربسته بازار (ويژه همکار)

 

مکان شماره ۸: محل نصب دستگاه های ضبط

اگر فروشگاه شما بزرگ میباشد به این نکته خیلی توجه کنید که حتما شما باید در محل دستگاه های ضبط دوربین های مداربسته هم یک دوربین قرار دهید تا هیچ کسی نتواند این دستگاه ها را پاکسازی کند ٬ این امر را اگر انجام دهید به راحتی امنیت فروشگاه و هایپر مارکت خود را ضمانت میکند.

WhatsApp Image 2022 10 29 at 12.05.01 PM

 

مکان شماره ۹:  بررسی کار کارکنان

می توانید از دوربین های امنیتی خرده فروشی برای جمع آوری اطلاعات در مورد گردش کار کارکنان خود استفاده کنید. ممکن است دریابید که:

 

این می تواند به شما کمک کند تا سطوح ایده آل کارکنان را در زمان های مختلف روز تعیین کنید تا بهره وری خود را به حداکثر برسانید و در عین حال هزینه های نیروی کار را به حداقل برسانید.

 

ممکن است تنگناهایی وجود داشته باشد که باعث عملیات ناکارآمد شود، که می توانید هنگام مطالعه فیلم ضبط شده پیدا کنید. شما می توانید رویه های جدیدی را با استفاده از اطلاعات حاصل از مطالعه پیاده سازی کنید. مدیران فروشگاه گردش کار مناسب کارگران را در زمان واقعی حفظ خواهند کرد.

 

یک مسئله این است که مدیران به دلیل اولویت‌های دیگر مانند کار در دفتر کار، همیشه نمی‌توانند روی زمین و کارمندان خود را تماشا کنند. پخش زنده فیلم امنیتی در دفترشان به مدیران راهی می‌دهد تا کارمندان را از راه دور نظارت کنند و اطلاعات را از طریق هدست برقرار کنند.

 

 

مکان شماره ۱۰ : نقاط منزوی

نقاط منزوی یکی از نقاط نصب دوربین های مداربسته در محل ها و مغازه ها میباشد که شما باید توجه کنید، اما این مکان‌ها مکان‌هایی هستند که جرم و جنایت در آنها برنامه‌ریزی شده است.

 

یکی از اصلی‌ترین مکان‌هایی که مجرمان برای گذاشتن اجناس دزدیده شده از آن استفاده می‌کنند، زباله‌دان است – کارمند کالا را دور می‌اندازد و بعداً آن را پس می‌گیرد یا همدستی را برای بازیابی آن می‌فرستد. این نوع فعالیت در صورت وجود دوربین های امنیتی محدود می شود.

 

نصب دوربین های امنیتی، کسب و کار شما و کارمندانتان را از آسیب در امان نگه می دارد. اگر برای تعیین اینکه کدام دوربین با نیازهای شما مطابقت دارد به کمک نیاز دارید، یا اگر برای نصب آنها به کمک نیاز دارید٬ جهت مشاوره نصب دوربین های مداربسته خود میتوانید با کارشناسان هوکو کمپانی تماس بگیرید.

 

 

مشاوره خرید دوربین و نصب دوربین مداربسته در فروشگاه ها

کمپانی و هلدینگ بزرگ هوکو اینجاست تا شما با مشاوران ما در تماس باشید٬ ما وظیفه خود میدانیم که با داشتن کارشناسان مجرب و با تجربه به شما کمک کنیم تا نقاط محل نصب دوربین های مداربسته را از ما بخواهید٬ شما میتوانید جهت تسهییل خرید دوربین مداربسته خود با مشاوران هوکو کمپانی تماس بگیرید و یا به صورت حضوری در فروشگاه ما حضور داشته باشید٬ لازم به ذکره که آدرس و شماره های تماس کارشناسان ما در قسمت بالایی مقاله نوشته شده است .

 

 

جمع بندی

دوربین های امنیتی بخش مهمی از برنامه امنیتی یک کسب و کار هستند. آنها برای جلوگیری از سرقت توسط کارمندان و همچنین مشتریان، جلوگیری از رفتارهای اتلاف وقت، و می توانند به شناسایی مظنونان در مورد سرقت کمک کنند و ما هم در سایت هوکو سعی کردیم ۱۰ مورد از مهم ترین نقاط مخصوص نصب دوربین های مداربسته را به شما اموزش دهیم حتما چندین بار به صورت کامل بخوانید تا بتونید محل اداری خود را پر از امنیت کنید.

 

 

سوالات متداول

 

بهترین محل نصب دوربین های مداربسته در فروشگاه ها کجا هستند؟

۱۰ مورد بسیار مهم در بالا برای شما نوشتیم اما محل (ورودی و خروجی) بسیار مهم است.

 

برای مشاوره محل نصب دوربین های مداربسته با کجا صحبت کنیم؟

در شرکت هوکو کمپانی ما در خدمت شما هستیم تا تمامی نکات را به شما اموزش دهیم میتوانید تماس بگیرید.

 

بهترین برندهای دوربین مداربسته برای فروشگاه ها چه هستند؟

ازتون دعوت میکنیم برای خرید بهترین دوربین های مداربسته روی لینک کلیک کنید .

 

بهترین دزدگیر های سیمکارتی در مغاره ها و فروشگاه ها کدام برند میباشد؟

پنل دزدگیر کوماکس کیپد دار c340 (برای خرید کلیک کنید)

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *