8 مورد از بهترین مکان های نصب دوربین مداربسته در اداره ها

WhatsApp Image 2022 09 28 at 2.35.04 PM

دوربین مداریسته امروزه یکی از نیاز های اداره جات ها و مکان های امنیتی و ارزشمند هست و همیشه واقعیت ها را به شما نشان میدهد و از این موضوع بسیار مورد اهمیت دارد در ادامه با 8 مورد از بهترین مکان های نصب دوربین مداربسه در اداره ها سایت هوکو کمپانی را دنبال نمایید.

 

دوربین مداربسته در چه جاهایی باین نصب بشود؟

به گزارش رسمی سیستمهای نظارتی و امنیتی هوکو دوربین مداربسته در اداره ها یکی از مهمترین کارهایی میباشد که هر شرکت و ارگانی باید انجام دهند اما خیلی از مدیران مجموعه ها و کارخانه های بزرگ نمیدانند که دوربین های مداربسته را در کجا باید نصب کنند ما به صورت کامل میخواهیم به شما توضیح دهیم تا به راحتی دوربین های مداربسته خود را نصب کنید .

 

۱. درب های ورودی و درب های اتاق ها

یکی از مکان هایی که ممکن بسیار رفت و امد باشه ورودی درب ها و هر اتاقی که شما قرار است دوربین مداربسته قرار بدهید ٬ بعضی از شرکت ها هم هستند که اتاق های امور مالی و گاوصندوق های بزرگی دارند که پیشنهاد میشود حتما از دوربین های با کیفیت استفاده کنید و همیشه در این مناطق مخصوصا درب های ورودی و تمامی درهای امور مالیاتی دوربین مداربسته خود را قرار بگذارید.

WhatsApp Image 2022 09 28 at 2.36.47 PM

۲. پیشخوان ها

اگر شما در اداره خود از پیشخوان ها استفاده میکنید حتما در کنار هر شیشه ای یک دوربین مداربسته قرار بدهید در پیشخوان ها شما میتوانید از بولت های فلز دو مگ استفاده کنید و نیاز به هزینه زیاد در مورد دوربین های مداربسته نیست که ما برند اپتین کم ۲ مگ را پیشنهاد میدهیم که میتوانید در سایت هوکو کمپانی در بخش محصولات و دوربین های مداربسته مشاهده بفرمایید .

 

پیشنهاد ما: دوربین مداربسته دام فایبر کیفیت ۵ مگ (دوربین اقتصادی)

 

۳. راهرو ها

خب برسیم به سومین مکان مهم نصب دوربین های مداربسته ٬ یکی از جاهایی که بسیار رفت و امد زیاد است و ممکن در مکان های شلوغ دزدی یا سرقتی انجام شود و یا برای اثبات هر واقعه ای قطعا راهرو ها هستند ٬ همان طور که میدانید راهرو ها شما رو به اتاق ها میرسونه و باید از هر طرف دوربین های مداربسته در اداره جات ها نصب شود.

WhatsApp Image 2022 09 28 at 2.36.46 PM

برای نصب دوربین های مداربسته در راهرور ها بستگی به متراژ هر راهرو دارد و به عنوان مثال برای یک راهرو ۲۵۰ متری بین ۳ تا ۶ عدد دوربین مداربسته نیاز است که شما میتوانید از بولت های فلزی ۵ مگ استفاده کنید که کیفیت بسیار بالایی دارد برای دیدن نمونه ها در سایت ما میتوانید به بخش دوربین های مداربسته ورود و ثبت سفارش کنید .

 

پیشنهاد ما: دوربین مداربسته بولت فلز کیس متوسط optincam کیفیت2مگ

 

۴. طبقات 

طبقات در اداره ها ممکن قوانین خاصی داشته باشد به عنوان مثال اگر طبقات اداره های شما بیش از ۳ عدد باشد باید برای هر طبقه دوربین های مداربسته خود را قرار دهید تا به تمام مناطق دسترسی داشته باشید .

WhatsApp Image 2022 09 28 at 2.36.46 PM 1

۵. ورودی های اداره

برای کنترل ارباب رجوع و بررسی رفت و امدهای مشتریان در اداره ها نیاز است که شما در ورودی اداره ها حتما از بولت های مخصوص و دوربین های مداربسته با کیفیت استفاده کنید ٬ پیشنهاد ما استفاده از دوربین های مداربسته بولت ۵ مگ میباشد که کیفیت ۱۰۸۰ پی به شما میدهد و به راحتی میتونید زوم کنید.

 

۶. محل های مراجعه ارباب رجوع

اگر شما در اداره ی خود ۵ اتاق دارید که دوتا از این اتاق ها شلوغ میباشد و ارباب رجوع بیش از حد مراجعه میکند به شما مدیران و مشتریان محترم پیشنهاد میدهیم بیشترین میزان نصب دوربین های مداربسته را داشته باشید تا به راحتی بتونید بر همه چیز مسلط باشید

 

چرا دوربین مداربسته باید بخریم؟

دیدن دوربین های مدار بسته در هر گوشه از هر ساختمان در مناطق تجاری غیر معمول نیست. دوربین مداربسته به عنوان یکی از ساده‌ترین سیستم‌ها برای راه‌اندازی و یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین سیستم‌های امنیتی، تقریباً در هر کسب‌وکاری برای محافظت از دارایی‌شان استفاده می‌شود، و امروزه، با استفاده از سیستم‌های ما، در خانه‌ها نیز رایج‌تر شده‌اند. یک تیم به تنهایی 4 تا 5 بار در هفته دوربین مدار بسته داخلی را نصب می کند.

 

دوربین مداربسته می تواند امنیت ملک شما را به طور چشمگیری افزایش دهد و خانواده شما را محافظت کند، بنابراین ما 5 مزیت برتر نصب دوربین مداربسته در خانه شما را جمع آوری کرده ایم تا به شما انگیزه ای برای نصب دوربین مدار بسته در محل خود بدهید:

 

امنیت اموال با دوربین های مداربسته

اگرچه سود مالی احتمالاً انگیزه شماره یک شما برای نصب یک سیستم امنیتی نیست، مطمئناً یک امتیاز اضافی است که می تواند دوربین مدار بسته را جذاب تر به نظر برساند!

WhatsApp Image 2022 09 28 at 2.36.45 PM 1

هنگام ارزیابی بیمه نامه خود، امنیت اموال شما تأثیر زیادی بر میزان پولی که می پردازید دارد، بنابراین با انجام اقداماتی برای ایمن تر کردن اموال خود و کاهش احتمال آسیب دیدن یا تخریب اموال خود، شما نیز به نوبه خود این کار را انجام می دهید. کاهش احتمال ادعای شما، به ارائه دهنده بیمه شما اجازه می دهد تا هزینه های بیمه نامه شما را کاهش دهد.

 

بررسی جرم ها و وسایل های اداره جات

دوربین مداربسته می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده بزرگ برای مجرمان عمل کند، به خصوص وقتی صحبت از جنایات از پیش برنامه ریزی شده باشد. این بدان معنی است که دزدها کمتر خانه شما را هدف قرار می دهند و به حفظ امنیت وسایل شما و افزایش ایمنی خانواده شما کمک می کنند. برای استفاده حداکثری از دوربین مدار بسته خود، حضور آن را در ملک خود به وضوح تبلیغ کنید تا اطمینان حاصل کنید که مهمانان ناخواسته به خوبی دور می شوند.

 

نظارت در نقاط کور

دوربین مداربسته را می توان در نقاط کور مختلفی در اطراف خانه نصب کرد که از پنجره های خود نمی توانید آن ها را ببینید تا در صورت شنیدن صدای غیرعادی یا آرامش بیشتر، بتوانید محیط ملک خود را بدون نیاز به ترک خانه بررسی کنید. خانه ی تو. این نه تنها ایمن تر است، بلکه استرس کمتری نیز دارد.

 

یکی دیگر از کاربردهای خوب دوربین مداربسته استفاده به عنوان یک دریچه برای خانه‌هایی است که فاقد آن هستند – اگر در اواخر شب بازدیدکننده‌ای را دریافت می‌کنید و مطمئن نیستید که چه کسی می‌تواند باشد، می‌توانید بدون نیاز به پاسخ دادن به درب، بازدیدکننده را شناسایی کنید. این به ویژه برای افراد آسیب پذیر مانند افراد مسن مفید است.

 

شناسایی مجرمان در ادارها

دوربین مدار بسته فقط یک سیستم پیشگیرانه نیست، بلکه می تواند به مجازات مجرمان نیز کمک کند. اگر قرار بود بدترین اتفاق بیفتد و اموال شما دزدیده شود، آسیب ببیند یا تخریب شود، یا اگر رویداد مجرمانه دیگری در مجاورت دوربین های شما رخ داده باشد، می توان فیلم دوربین مدار بسته شما را در اختیار پلیس قرار داد تا به یافتن و شناسایی مقصران کمک کند. عدالت و کمک به ایمن نگه داشتن خیابان ها برای همه بسیار مورد نیاز است.

 

پیشنهاد ما: دوربین مداربسته بولت فلز ۲ مگ کیس متوسط

 

مزیت دوربین مدار بسته نسبت به سایر اقدامات امنیتی این است که بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است. پس از نصب، می‌توانید برای محافظت و نظارت بر خانه و خانواده‌تان برای سال‌های آینده به آن‌ها تکیه کنید، و به سادگی نیاز به تمیز کردن گاه به گاه و بررسی یک تیم حرفه‌ای دارید.

WhatsApp Image 2022 09 28 at 2.36.45 PM

دوربین مداربسته Caught on Camera با کیفیت بالا و با تکنولوژی پیشرفته برای مشتریان در سراسر اسکس، لندن و جنوب شرقی نصب می کند. ما خدمات خود را متناسب با بودجه، دارایی و نگرانی های هر مشتری اختصاص می دهیم تا از بالاترین سطح امنیت برای محیط های خانگی و تجاری اطمینان حاصل کنیم.

 

جمع بندی

اگر بخواهیم یک جمغ بندی کلی داشته باشیم استفاده از دوربین های مداربسته در اداره جات میتوان گفت از نون شب برای شما مدیران محترم مهم تر میباشد حتی اگر شده هزینه های زیادی کنید تا امنیت شما کافی باشد ٬ مورد دوم خرید از کمپانی ها معتبر میباشد که با افتخار هوکو کمپانی اینجاست تا انتظارات شما را بر اورده کند ما بالای ۱۰۰ مدل دوربین مداربسته و لوازم های سیستم های نظارتی و امنیتی داریم که میتوانید در بخش محصولات ما مشاهده بفرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *